DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ROK 2014

Plán činnosti okrsku Polná na rok 2014 ke stažení zde.

14.6.- se konala hasičská soutěž u nás v Kamenné. Muži B skončili na 9. místě celkově a na 6. místě za Polenský okrsek. Muži A skončili celkově na 3. místě a za Polenský okrsek na 1. místě. MH skončili na 3. místě.

30.4. - se uskutečnilo pálení čarodějnic na návsi.  Více foto zde.

image

22. února se uskutečnil tradiční hasičský ples v Kamenné. Nechybělo samozřejmě také překvapení hasičů v podobě vtipných scének. Video naleznete ZDE.

ROK 2013

Napsali o nás!!!! ZDE

st 21. srpna - vydali jsme se na výlet s MH do Hasičského muzea v Heralticích.

so 3. srpna - se konala noční soutěž v Polné na náměstí. V odpoledních hodinách se soutěže zúčastnili MH Kamenná, kteří zde dosáhli svého nejlepšího času na soutěžích za sezónu 27:28. Večer se soutěže také zúčastnili Muži - složeni jak z mladších, tak starších členů. Z 26 družstev se umístili na krásném 14. místě s časem 28,99.

so 29. června - zúčastnili jsme se Poháru SDH Ždírec. Součástí soutěže byla i štafeta, ve které se nám nevedlo špatně, nicméně na ní musíme ještě zapracovat. wink Dokonce družstvo mladších mužů mělo nejlepší čas v útoku, to ale nestačilo na pohárové místo.

15. června se konala hasičská soutěž u nás v Kamenné. Muži B skončili na 7. místě celkově a na 4. místě za Polenský okrsek. Muži A skončili celkově na 3. místě a za Polenský okrsek na 1. místě. Ženy skončili na 4. místě a MH na 2. místě.

8. června jsme se zúčastnili soutěže v Polné. Muži A skončili na 9. místě a muži B na 4. místě. Muži B postoupili do rozstřelu o sele. V první rozstřelu se jim úspěšně podařilo porazit Dobronín. Další rozstřel byl se Šimanovem, který jsme také porazili. Dostali jsme se do finále společně s Kameničkou, kterou jsme bohužel neporazili.

9. června se MH zúčastnili soutěže v Polné. Konkurence byla opravdu veliká, ale našim cílem bylo hlavně dokončit :-) což se podařilo.

1. června proběhla hasičská soutěž ve Stříteži. Naši muži se umístili na krásném 3. místě s časem 25,13 :-) foto

18. května jsme se zúčastnili soutěže o pohár starosty obce Dobronín. MH se celkově umístili na 2. místě. Ve štafetě získali 1. místo s časem 58,94 a útok dokončili v čase 31,25.

Muži A skončili celkově na 4. místě s časy: útok 26,28 a štafeta 99,41. Muži B se umístili na 8. místě s časem útoku 29,16.

3. až 5. května - proběhlo soustředění MH na Seči. Počasí nám moc nepřálo, ale i přes to jsme si to užili :-) Více foto zde.

30.4. - se uskutečnilo pálení čarodějnic na návsi.  Více foto zde.

23.2. - proběhl tradiční hasičský ples, který se opět podařil :-) více foto naleznete zde

image